Google Partneri Olduk!

google-partneri-oldukSEO Destek, kurulduğu günden bu yana web site sahiplerine SEO danışmanlığı ve optimizasyon konularında analiz, strateji geliştirme, optimize etme, yayınlama, takip ve raporlama desteği sağlıyor.

Sektörde bu işi yaptığını iddia eden birçok seo firması, sundukları geçici çözümler ile güven kaybına neden oluyorlar. Biz bu yanılgıları değiştirmek, gerçek anlamda doğal ve doğru yollarla, en önemlisi de kalıcı başarı için süreklilik akseden, güncelliği olan bir hizmet veriyoruz.

Yıllardır verdiğimiz hizmetlerin ve emeğin karşılığı olarak kısa bir süre önce Google Partnerliği ile ödüllendirildik.

Google Partneri olarak tescilli ve doğru çalışma prensibimiz ile hizmet vermeye devam etmekteyiz. SEO alanında sizlere çözüm sunmanın ve bunun Google tarafından taktir görmesinin haklı gururunu yaşıyoruz.

Google Partners Hakkında

  • Google Partners, reklam ajanslarına, dijital pazarlama uzmanlarına ve diğer çevrimiçi danışmanlara yönelik Google platformudur.
  • Partners’a katılarak, özel etkinlikler ve eğitimler, sektör araştırmaları, Google AdWords ürün güncellemeleri ve daha fazlasını içeren bir dizi avantaja erişebilirsiniz.
  • Partners ayrıca, Google AdWords sertifikasyon programı ile Google Analytics Individual Qualification (IQ) için yapılan sınavlara ve eğitim materyallerine ücretsiz olarak erişmenize olanak tanır.

Sertifikamızı incelemek için tıklayın

Partners’a Katılma

Avantajları

Partners’ın sunduğu avantajlar, ajans, dijital pazarlama uzmanı veya Google Analytics konusunda yeterlilik kazanmak isteyen bir birey olmanıza bağlı olarak farklılık gösterir. Avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bölümlerin her birini okuyun.

Ajanslar veya dijital pazarlama uzmanları

  • İş Ortağı rozeti kazanın: Ajanslar, belirli şartları karşılayarak İş Ortağı olabilir ve İş Ortağı rozeti kazanabilir. İş Ortağı rozeti, en iyi Google uygulamalarını izlediğinizi ve işletmenizin sağlıklı, müşterilerinizin de mutlu olduğunu gösterir. Bireyler ayrıca, yönettikleri AdWords hesapları için kişiselleştirilmiş en iyi uygulama önerileri de alırlar.
  • Yeni müşteriler bulun: İş Ortağı statüsü kazanan müşteriler, Google İş Ortağı Arama’da (Google İş Ortakları’na özel arama motoru) listelenebilir. Ayrıca mevcut ve potansiyel müşterileriniz için AdWords promosyon tekliflerine erişirsiniz.
  • Google’la bağlantı kurun: Özel etkinlikler ve eğitimler, sektör araştırmaları, ürün güncellemeleri ve Google Partners Topluluğu’na erişim kazanın.
  • Sertifika alın: Ücretsiz AdWords sertifika sınavlarına ve eğitim materyallerine erişim kazanın. Sertifika aldığınızda, uzmanlığınızı kişiselleştirilmiş, yazdırılabilir bir sertifika ve genel profil sayfası ile gösterin.

Google Analytics konusunda yeterlilik kazanmak isteyen bireyler

  • Kalifiye olun: Google Analytics Individual Qualification (IQ) sınavını geçerek, Google Analytics konusunda bireysel kalifikasyon kazanın. Kalifiye kullanıcılar, sahip oldukları kuruluşlar dahilinde Google Analytics’i etkili bir şekilde kullanabilecek ve bu konuda başkalarına da etkin yardım sunabileceklerdir.
  • Uzmanlığınızı gösterin: Google Analytics IQ sınavını geçmek, Google Analytics konusunda yetkin bir kullanıcı olduğunuzun somut kanıtıdır. Bu blog yayınında açıklandığı şekilde sınav kaydınızın bir bağlantısını yayınlayarak kalifikasyonunuzun tanıtımını yapabilirsiniz.

Kaynak: https://support.google.com/adwords/answer/3125774?hl=tr