İlk Sayfada Nasıl Çıkarsınız? – En Kısa Yolları

Google’da ilk sıralara çıkmak herkesin amacı. Ancak sanal dünyada binlerce site arasından sıyrılıp ilk sayfada yerinizi almanız zor olacak. Her gün yüzlerce sitenin eklendiği “internet alemi”nde uzun ve emek vereceğiniz bir yoldan geçerek ilk sıralara ulaşabilirsiniz.

Arama motorları binlerce içerikten ve başlıktan eleyerek oluşturduğu ilk sayfasında ancak belirli kriterlere sahip olanlara yer veriyor. Kullanıcıların ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilecek sayfaların sıralandığı listeye girebilmek için Google arama stratejilerine ayak uydurmanız gerekecek.

googleda ilk sayfada nasıl çıkılır
googleda birinci sayfada nasıl çıkılır
google birinci sayfaya nasıl çıkılır

Arama motorlarının dikkatini çekmek için de SEO destek ön plana çıkıyor. Yeni kurulan siteler için arama motoru optimizasyonu gerekli hale geliyor.

Siteleriniz İlk Sıralara Yükselsin!

Arama motorlarında ilk sayfalarda çıkmanın yolunun SEO’dan geçtiğini öğrendik. Şimdi bu uygulama için bilinçlenmeniz gerekiyor. Profesyonel bir ekiple çalışmak bu bağlamda kurtarıcınız olacak. Kullanıcıların en çok hangi kelimelerde arama yaptıklarını tespit eden ajanslar, makalelerinizi ve SEO çalışmanızı bu yönde hazırlarlar.

Sektörünüze uygun kelimeler sitenizin temelini oluşturacak bir şekilde. Sonrasında hedef kelimelerde yazılacak özgün içerikler olmalı. İnternette arama yapan kullanıcıların en çok kullandığı kelimeler ile sektörünüze özel içerikler oluşturuluyor. Ayrıca:

www.seodestek.com.tr
Seo Fiyatları
Referanslar

Backlink: Sitenizde ya da başka bir web adresinde link bulundurma uygulamasıdır. Sektörünüzdeki sitelerden link alarak ya da yazılarınıza link vererek işbirliği yapabilirsiniz. Toplist ve benzeri sitelere ise üye olmamanız gerekiyor. Ancak hile yaparsanız Google sizi spama atacaktır.

Özgün içerik: Sitenizdeki yazıların tamamen özgün olması ve çalıntı içermemesidir. Copy paste uygulamalar web siteniz için oldukça zararlıdır.

Etiketleme: Anahtar kelimelerde etiketleme yöntemi ile organik hit sayınızı artırabilirsiniz.

Ayrıca Adwords reklamları ile ilk sayfada yerinizi alır, tıklanma sayınıza göre kar sağlarsınız. Düzenli güncelleme ve takip sistemiyle de yerinizi koruyabilirsiniz. 12 – 24 aylık bir süreci kapsayan bu yolda sabırlı ve azimli olmanız gerekiyor.

www.seodestek.com.tr
Seo Fiyatları
Referanslar