SEO İş Akışı ve Teslim Süreci

Webhome sitelerimizde yer alan numaralardan bize ulaşırsınız. Çağrı merkezi çalışanlarımız hangi hizmeti istediğinizi öğrendikten sonra en kısa sürede sizi yetkililere yönlendiriyorlar.
İstek ve hizmet talepleriniz satış koordinatörümüze iletilir ve yetkilimiz sizi arayarak talepleriniz hakkında detaylı bilgi alır.
Almak istediğiniz hizmetin büyüklüğüne göre SEO yetkilimiz, firma müdürümüz, satış koordinatörümüz ve tasarımcımız fiyat belirleyerek firmaya iletirler.
SEO danışmanımız firmayı ziyaret ederek genel optimizasyon hakkında bilgi verir. Siteniz için yapılabilecek optimizasyon işlemlerini anlatır. Ücretsiz sunulan danışmanlık hizmetimiz ile firmanızı yakından tanıyarak amaçlarınızı öğrenmiş, iş sürecine adım atmış oluruz.
Anlaşma sağlandıktan sonra arama motoru optimizasyonuna başlamadan önce çalışma yöntemi belirlenir. Var olan bir siteye optimizasyon yapılması daha kısa sürer. Ancak SEO içerikli web sitesi hazırlanması ise daha uzun sürmektedir. Editör, tasarımcı ve SEO uzmanı çalışma şekillerini belirlerler.
Editörlerimiz firmayı ziyaret ederek daha yakından tanırlar. İçerikler ve çalışılması istenen hedef kelimeler hakkında bilgi alışverişi yaparlar. Kuruluşu eksiksiz bir şekilde anlatmak için her detayı not ederler.
Editörler içerikleri hazırlarken tasarımcımız da web adresindeki eksikleri belirler ve düzeltilmesine başlar. SEO uzmanı da bu süreçte yönlendirme yaparak işe dahil olur.
SEO uzmanı sektöre yönelik hedef kelime analizleri yapar ve editöre metinlerde geçmesi gereken kelimeleri bildirir.
Editörlerimiz hedef kelimeleri kullanarak sonra kurumsal ve özel içeriklerin hazırlanması sürecine geçerler.
Hazırlanan makaleler tasarımı yapılan siteye girilir.
SEOCU, doğal olarak tamamlanan işlemlerden sonra Title, Description, Keywords, Backlink gibi teknik kontrollere geçer. Siteyi arama motorlarında ilk sıraya yükseltecek işlemleri gerçekleştirir.
İşin tamamlanmasından sonra yenilenen ya da baştan tasarlanan siteler müşteriye gönderilir ve incelemelerde bulunması istenir.
Firmanın kontrol etmesinden sonra web siteleri genel yayına alınır.
İş tesliminden sonraki 10 gün içinde düzeltme ve yenileme istekleri alınır, yapılır.
Proje teslim edildikten sonra sitenin Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında üst sıralara çıkması beklenir.
Reklam kampanyaları, güncelleme ve link destekleri ile gerçekleşir.
Belirli aralıklarla site güncellemeleri yapılır. Yeni metin girişleri ve görsel değişiklikler söz konusu olur.