Yazılım Sektörünün Öncüsü DİA’ya SEO Desteği!

Dia Yazılım Seo Destek

Türkiye’nin en ünlü yazılım firmalarından biri olan DİA’nın web site tasarımını ve optimizasyonunu SEO Destek olarak tamamladık.

Her sektörde ihtiyaca yönelik çözümler sunan ve arama motorlarında görünürlüğü garanti eden firmamız yazılım alanında lider DİA için var olan web sitenin güncellenmesi ve SEO kriterlerine uygun şekilde optimize edilmesi süreçlerini yürütmüştür.

Öncelikle analizi yapılan sitenin hataları ve eksiklerini belirleyerek işe başladık. Sonrasında firma ile toplantı yaparak taleplerini ve beklentilerini öğrendik. Var olan siteye farklı bir web site tasarımı yapmaya karar verdik. Arama motorları optimizasyonu ve Google SEO mantığı ile optimize edilmiş içerikler hazırlayarak siteye kaydettik. Ardından görsel optimizasyon süreçlerini takiben web sitenin tasarımını daha güzel ve kullanışlı hale getirdik. Harita kayıtları ve video desteğiyle de DİA kurumsal sitesinin hazırlık aşamasını tamamlayarak yayın sürecine geçtik.

Profesyonel ve yaratıcı bakış açımız ile DİA Yazılım AŞ.’ye:

  • Kurumsal SEO danışmanlığı ve optimizasyon
  • Analiz
  • Strateji geliştirme
  • Optimize etme
  • Takip ve raporlama konularında yardımcı olduk.

DİA’nın web sitesine göz atmak isteyenler için: www.dia.com.tr

Siz de başarılı çalışma ortaklarımız arasına katılmak istiyorsanız hemen bizi arayarak SEO Destek talebinde bulunabilirsiniz!

www.seodestek.com.tr
Seo Fiyatları
Referanslar
Seo Analizi
Teklif İste
Seoman